İndirimli kurslardan ücretsiz haberdar olmak ister misin?

Rusça Eğitimi Veren Yerler, Rusça Kursu Fiyatları, En iyi Rusça Kursları Hakkında

3 şehirde, 9 ilçede Rusça eğitimi veren toplam 14 kurs merkezi

...

SDM Dil Okulu

İstanbul, Şişli

Kursu İncele

...

English Park

İstanbul, Bahçelievler

Kursu İncele

...

American Time

İstanbul, Bakırköy

Kursu İncele

...

Global Dil Akademisi

İstanbul, Kadıköy

Kursu İncele

...

Hacettepe Academy

İzmir, Karşıyaka

Kursu İncele

Rusça Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Rusça günümüzde özellikle inşaat ve mimari ile uğraşanların, Rusya ile iş yapan iş adamlarının, turizm sektöründe çalışan veya çalışacak olan kişilerin ve de kendi kişisel gelişimi için dil bilmenin farkında olan bireylerin en çok tercih ettiği dildir.

Yaz ve kış dönemlerinde açılan 6-8 kişilik sınıflarda size uygun olan gün ve saatlerde eğitim alabilirsiniz. Haftada 8 ders saati ile toplamda 72 + 72 ders saatine tamamlanan bir eğitim süreci ile temel seviyeyi tamamlayan öğrenciler günlük konuşmada temel diyalogları yerine getirebilecek seviyeye ulaşmış olur.

Dil seviyeleri;
Begginer-A1(Temel Kullanıcı) 1. Paket
A2-B1(Yetkin Kullanıcı) 2. Paket
B2-C1(Bağımsız Kullanıcı) 3. Paket
Bkz. Avrupa dil kriterleri

Rus dilinin tarihsel gelişimini tam olarak kimse bilmez. Bilinen Rus tarihinin başlangıç yılı 858’dir.Temel Rusça sistemi Slav dillerinden gelmiştir ve en çok sözcük Slav dilinden ve eski Rus dilinden aktarılmaktadır. Rus dilinde Kiril alfabesi kullanılmaktadır. Ve Kiril alfabesinde 33 harf vardır.

Genel Amaçlı Rusça kurslarında pagoda ruski serisi, alıştırma kitapları, dinleme CD’leri ve DVD ile Best English’in Rusça Biriminin hazırlamış olduğu destekleyici ek alıştırma kitapçıkları kullanılmaktadır. Yüksek kurlarda özellikle konuşma becerisini geliştirmek amacıyla güncel konulardan derlenen ders araç-gereçleri verilmekte, gazete haberleri ve makaleler üzerinde çalışılmaktadır.

Temel kurları bitiren kursiyerler Avrupa Dil Port folyosuna göre A1 düzeyine, orta kurları bitiren kursiyerler A2 düzeyine, yüksek kurları bitiren kursiyerler ise, B1 düzeyine erişirler.

Rusça kurslarında kullanılan kitapların özelliği Ortak Avrupa Çerçevesine uygun olarak Dinleme, Konuşma, Okuma ve Yazma Becerilerine eşit oranda önem veriyor olmalarıdır. Belirlenen hedefler çerçevesinde öğrenciler program başlangıcından sonuna dek her derste düzenli olarak dinleme, konuşma, okuma ve yazma çalışmaları yapmaktadırlar.

KPDS, Resmi Kurumların Mütercim-Tercümanlık sınavları gibi sınavlara ve bazı özel kurumların sınavlarına yönelik kurslar ve çeviri kursları talebe bağlı olarak açılmaktadır. Bu kurslarda dilbilgisinin yanı sıra, test teknikleri üzerinde durulmaktadır. Üniversitelerin Rus Dili ve Edebiyatı Bölümünde okuyan öğrencilerin derslerine takviye amaçlı Rusça dilbilgisi kursları da açılmaktadır.

Rusça Eğitimi Videoları

Rusça Eğitimi Resimleri - Fotoğrafları

Rusça Eğitimi İle İlgili Yazılar

Eğitim Veren Popüler Yerler/Kurslar

Dans Eğitimi
Müzik Eğitimi
Güzellik Eğitimi
Güzel Sanatlar Eğitimi
Yabancı Dil Eğitimi
Spor Eğitimi
Bilgisayar Eğitimi
Meslek Eğitimi
Hayvan Eğitimi
Rehabilitasyon Eğitimi

© 2015 Egitimi.net, All rights reserved.

Tasarım ve Kodlama Talha Keskin